Метео новини

Усі новини

Україна Австралія+Океанія Антарктика Африка Європа Азія Північна Америка Південна Америка
Автономна Республіка Крим
Вінницька
Волинська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Луганська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Рівненська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернігівська
Чернівецька
Скрыть

Погода на курортах Таїланда

Назад
Прапор Назва міста Темп.
повіт.
Характеристика погоди Вітер
м/с
Атм.
тиск
Волог.%
Бангкок +27 Частково хмарноЧастково хмарно 0.0 756 94
Канчанабурі +26 Переважно хмарноПереважно хмарно 0.0 753 89
Крабі +24 Переважно хмарно, слабкий дощПереважно хмарно, слабкий дощ 1.0 757 100
Ланта Яи +26 ХмарноХмарно 6.7 757 94
Паттайя +29 Переважно хмарноПереважно хмарно 2.1 751 81
Пхукет +26 Хмарно, дощ з грозоюХмарно, дощ з грозою 0.0 758 96
Самуї +27 Переважно хмарноПереважно хмарно 0.0 757 83
Тао +27 Переважно ясноПереважно ясно 0.0 757 89
Чіанг Рай +24 Переважно хмарно, слабкий дощПереважно хмарно, слабкий дощ 1.5 723 100

Клімат Таїланда

Таїланд розташований в зоні тропічного клімату. У тропічній зоні Азії має місце зміна повітряних течій: взимку панує пасат, влітку - мусон, що визначає сезони року. Характерні особливості кліматичного режиму Тайланда обумовлені наявністю гір на півночі, які захищають його територію від впливу зимового пасату, тому прохолодну пору року виражено слабо. У північних, північно-східних і центральних районах Тайланда на рік в залежності від кількості опадів виділяється 3 сезону, в південних районах - 2. На сході країни сформувався особливий клімат з досить рівномірним розподілом опадів протягом більшої частини року і з різким їх збільшенням у вересні.

Під час впливу пасату (з листопада по лютий) на території всієї країни встановлюється м'яка погода. Середня температура в грудні, найхолоднішому місяці, на півночі становить +19 градусів, на півдні - +26. При цьому, в денні години, повітря в цих районах прогрівається до +27 і +30 відповідно. Взимку нічна температура на більшій території Тайланда не опускається нижче +20; лише гірські області на півночі характеризуються більш низькими температурами - у січні вони становлять +10: +12 градусів, а в окремі дні стовпчик термометра може опускатися і до 0. Період з грудня по лютий на більшій частині Таїланду - це сухий сезон. У цей час переважає малохмарна погода зі слабкими дощами; середня місячна кількість опадів не перевищує 40 - 50 мм. На півдні самим посушливим місяцем є лютий, в грудні і січні кількість опадів коливається в залежності від місця від 30 мм в найбільш північних районах до 370 мм в самих південних.

З березня по травень у північних, північно-східних і центральних районах країни триває літо. Сонце пече вже з ранку, і до полудня температура досягає +32: +35 градусів. Вночі повітря охолоджується до +25. У квітні опади стають більш інтенсивними, і в травні в цих районах починається третій сезон - сезон мусонних дощів, який триває до кінця жовтня. Грозові зливи йдуть майже щодня, але вони швидко закінчуються, і після них знову яскраво світить сонце. Денні температури в цей період знижуються на 2 - 3 градуси. Максимальна кількість опадів припадає на вересень-жовтень і складає 230 - 250 мм.

На півдні сезон дощів починається вже в березні і триває до січня, причому максимум опадів у різних районах припадає на різний час. У вересні-жовтні заливає Пхукет, в листопаді-грудні - Самуї (за місяць випадає більше 300 мм опадів) - При цьому в інші місяці дощового сезону кількість опадів перевищує 100 мм. Чим південніше розташована територія, тим менше триває сухий сезон. Самим жарким місяцем є серпень, коли в денні години повітря прогрівається до +32 ... +34, а вночі остигає до +25.

Поточна погода в Україні (12 Серпня)

Найвища температура

Найвища температура:

Арциз: +27 °C

Найнижча температура

Найнижча температура:

Новоолександрівка: +12 °C

Докладний прогноз погоди по курортам України та світу
Погода по кращим курортам Італії, Іспанії, Греції, Тунісу
Прогноз погоди на Вашому сайті або блозі! Проста установка і гнучкий дизайн!