You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Профессионально о погоде в Украине и во всем мире
Map
Погодные данные предоставлены
Украинским гидрометеорологическим центром
Добавить в избранное

Метео Articles

16 серпня 2020 20:29
Погоду на тривалі строки, що перевищують три доби, в наш час можна прогнозувати кількома методами, що мають в своїй основі різні наукові передумови.
13 серпня 2020 03:07
Удосконалення бортового і наземного обладнання систем посадки літаків дозволяє зменшувати так звані посадочні мінімуми.
03 серпня 2020 11:58
Існує кілька класифікацій кліматів. Є строго наукові докладні класифікації кліматів всієї земної кулі, є класифікації для окремих географічних районів і навіть для окремих країн.
02 серпня 2020 12:22
Мореплавання з давніх часів тісно пов'язане з погодою. Найважливішими метеорологічними величинами, що визначають умови плавання морських суден, завжди були вітер і обумовлений ним стан морської поверхні — хвилювання, горизонтальна дальність видимості і явища, які її погіршують (туман, опади), стан неба — хмарність, сонячне сяйво, видимість зірок, сонця, місяця.
31 липня 2020 00:52
Найважче передбачати випадіння опадів з хмар, яких ще немає і виникнення яких ще тільки очікується.
27 липня 2020 13:26
Щомиті над земною поверхнею в середньому відбувається 117 грозових розрядів, при цьому приблизно половина їх - над океанами, а половина - над сушею.
25 липня 2020 02:31
Теоретично в верхніх шарах атмосфери виникає деяка небезпека зустрічі з метеорними частинками — прибульцями з космосу, зазвичай згораючими в нижніх, більш щільних, шарах атмосфери.
23 липня 2020 19:36
Перш за все - це температура і вологість повітря, які визначають теплоємність повітря. Потім потрібно назвати вітер, оскільки він створює примусову конвекцію, сприятливу для людини в теплий час і несприятливу - в холодну. Сонячна короткохвильова і випромінювана земною поверхнею довгохвильова радіація також відіграють важливу роль в житті людини.
18 липня 2020 09:45
Це верхні і нижні межі діапазону значень температури, що складають так звану зону комфорту, тобто тих значень температур навколишнього середовища, при яких зберігається оптимальний тепловий баланс людського тіла. Іншими словами, за межами критичних значень температури у людини виникає відчуття дискомфорту, вона починає погано себе почувати.
15 липня 2020 17:34
Більшість дослідників вважає небажаним, щоб прямі сонячні промені проникали в робочі приміщення. Винятки становлять лише зимові місяці в середніх широтах, коли відчувається загальна нестача природного світла навіть біля полудня. Сонячна радіація, що надходить через вікна в денний час, в холодну частину року, в стані нагріти приміщення на 2-3°С. У низьких широтах радіаційні притоки тепла визнаються неприпустимими; для захисту від них необхідно користуватися різними засобами затінення (завіси, жалюзі, навіси, тенти, лоджії і т. д.).