Мы в Google+
Швабра Rovus Спрей Моп V3
Скидка 50% пециально к весенней уборке! + разные цвета!
Товары
из телемагазина

Метео новости

Все новости

Украина Австралия+Океания Антарктика Африка Европа Азия Северная Америка Южная Америка
АР Крым
Винницкая
Волынская
Днепропетровская
Донецкая
Житомирская
Закарпатская
Запорожская
Ивано-Франковская
Киевская
Кировоградская
Луганская
Львовская
Николаевская
Одесская
Полтавская
Ровенская
Сумская
Тернопольская
Харьковская
Херсонская
Хмельницкая
Черкасская
Черниговская
Черновицкая
Скрыть

Огляд гідрологічного режиму водних об’єктів України станом на 08 год. 24 квітня 2018 року

Протягом минулої доби різких змін у водному режимі річок України не відбувалось: продовжувався повільний розвиток водопілля на Верхньому Дніпрі, Десні нижче Новгород-Сіверського, у пониззі Сейму з добовим підвищенням рівнів води на 1-7 см за добу.

Сформувались максимуми весняного водопілля на Пслі біля м.Гадяч, у нижній течії Ворскли (водпост Кобеляки) висотою, відповідно, 2,4 м і 3,0 м, на Сіверському Дінці нижче Протопопівки 1,7-2,5м з перевищенням відмітки виходу води на заплаву на 0,4-0,8м.

На решті рівнинних річок країни тривав спад рівнів весняного водопілля переважно на 1-10 см за добу.

Відбувається подальше повільне перевищення небезпечних відміток (за даними минулих років): водами Дніпра (Ріпкінський р-н, Чернігівська обл. - порушення місцевого транспортного сполучення, підтоплення понижених ділянок окремих населених пунктів); водами Десни (Сосницький, Коропський р-ни, Чернігівської обл. - порушенням транспортного сполучення населених пунктів).

Утримується перевищення небезпечних відміток з тенденцією до зниження: на Десні - пост Новгород-Сіверський (Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., порушення транспортного сполучення ряду сіл.); на Сіверському Дінці - пости Зміїв та Ізюм (Зміївський та Балакліївський р-ни, Харківська обл., підтоплення господарських об'єктів).

На річках карпатського регіону продовжувалось добове зниження рівнів води на 1-10 см, на одамбованих ділянках Тиси та Латориці біля Чопа - 20-30 см за добу.

Вода утримується на заплавах багатьох ділянок річок у Волинській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській областях та окремих ділянках річок у Рівненській, Житомирській, Кіровоградській, Дніпропетровській областях.

Рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" за минулу добу змінювався від 525 см до 491 см, а на 8 год. 24 квітня становив 496 cм над "0" поста (91,96 м БС), температура води о 8 год. 24 квітня становила 12,8 град. С.

Наповнення дніпровських водосховищ станом на 23 квітня дорівнює 40,120 куб. км (вільна ємкість - 3,728 куб. км).

Гідрологічні прогнози параметрів режиму водних об’єктів України

24-25 квітня продовжиться розвиток весняного водопілля з добовою інтенсивністю підвищення рівнів води на 2-10 см на Верхньому Дніпрі, Десні, Сеймі з подальшим затопленням заплав та перевищенням небезпечних відміток (порушення місцевого транспортного сполучення, обтоплення, часткове затоплення прирічкових територій і об'єктів) у Чернігівській області.

Текущая погода в Украине (25 Апреля)

Самая высокая температура

Самая высокая температура:

Нагоряны: +25 °C

Самая низкая температура

Самая низкая температура:

Буркут: +7 °C

Самые точные данные, собранные со станций на побережье, морских судов и буев
Динамическая карта со снимками из космоса погодной обстановки в Украине
Температура воды, скорость ветра и высота волн по черноморскому побережью.